Zapraszamy na rejsy szkoleniowe

Jeżeli pasjonuje cię żeglarstwo i chciałbyś mieć kiedyś możliwość samodzielnego pływania jachtem albo posiadasz już umiejętności oraz certyfikaty ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/, jednak chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i tym samym ubiegać się o kolejne certyfikaty – zapraszamy cię do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Jesteśmy specjalistami w zakresie pływania jachtami i dlatego też możemy zaproponować każdemu z państwa profesjonalne i kompleksowe rejsy szkoleniowe, odbywające się na pokładach odpowiednie dostosowanych do tego, zapewniających komfort oraz bezpieczeństwo jachtach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i doświadczonych – dzięki doświadczonym skipperom posiadającym odpowiednie uprawnienia, będziemy w stanie zapewnić państwu odpowiednie szkolenie, dzięki któremu nauczycie się kierować jachtem i zapewnić sobie bezpieczeństwo na każdym akwenie.

Dlaczego rejsy szkoleniowe ISSA?

Przejście szkolenia oraz zdanie egzaminu jest niezbędne do tego, aby zdobyć certyfikat – bez niego pływanie jachtem nie byłoby możliwe. Posiadamy wszelkie licencje, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiednio państwa przeszkolić – zarówno pod kątem teorii, jak i praktyki. Tak przygotowani będziecie doskonale znali odpowiedzi na wszelkie pytania egzaminacyjne i szybko zyskacie możliwość samodzielnego kierowania jachtem – nie tylko po jeziorach, ale i na otwartym morzu.

Nie tylko szkolenia ISSA

Nasza oferta dotyczy nie tylko szkoleń, ale również wypoczynku – zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z możliwości pływania po pięknych akwenach w Grecji, Chorwacji czy na Wyspach Kanaryjskich i tym samym cieszenia się najlepszymi wakacjami swojego życia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz miłości do żeglowania, jesteśmy w stanie zapewnić wam zarówno możliwość uczestniczenia w rejsie zorganizowanym przez nas, jak również skorzystania z czarteru jachtów i wypłynięcia samemu lub osobami towarzyszącymi. Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych jachtów!