Zapraszamy na rejsy szkoleniowe ISSA

Żeglowanie jest wspaniałe i sądzi tak wiele milionów ludzi na całym świecie, uwielbiających możliwość przemierzania wód śródlądowych oraz mórz całego świata. Zapewnia wolność, daje odpoczynek oraz ogromną satysfakcję, a do tego ogromne możliwości turystyczne. Dlatego też chcemy dzielić się z państwem swoją pasją i dawać wam możliwość poszerzania swoich horyzontów oraz zdobywania nowych umiejętności w zakresie kierowania jachtem. Posiadamy dużą wiedzę, a także niezbędne uprawnienia, aby móc zaoferować państwu rejsy szkoleniowe, które pozwolą na zdobycie specjalnego certyfikatu ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/, dzięki któremu otrzymacie państwo dodatkowe uprawnienia i zwiększycie swoje możliwości w zakresie żeglowania. Jesteśmy specjalistami, którzy działają w branży już od ponad dziesięciu lat, dzięki czemu doskonale znamy państwa potrzeby i wiemy jak je spełnić.

Rejsy szkoleniowe ISSA

Zależności od tego jaki posiadacie państwo stopień żeglarski, macie możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju rejsach – zapraszamy zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem i nie posiadają jakichkolwiek uprawnień, jak również tych doświadczonych żeglarzy, chcących pływać po morzach całego świata albo prowadzić usługi komercyjne, do których niezbędny jest najwyższy z certyfikatów. Dzięki zdobytemu na przestrzeni wielu lat doświadczeniu oraz posiadanej bardzo dużej wiedzy, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przekażemy wam całą swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu zostaniecie doskonale przygotowani do egzaminu i zdacie go bez najmniejszego problemu.

Nie tylko ISSA

Oczywiście nasze szkolenia są podstawą oferty dla państwa, jednak to nie wszystko, co jesteśmy w stanie wam zaoferować. Zapraszamy bowiem na rejsy szkoleniowe do pięknych miejsc, gdzie będziecie państwo mieli również możliwość efektywnego wypoczynku. Zachęcamy do pływania po wodach Grecji, Chorwacji, a nawet takich wspaniałych zakątków świata, jak Wyspy Kanaryjskie czy Tajlandia.