Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Nasza wypożyczalnia samochodów Katowice, to prężnie rozwijająca się firma, która na rynku obecna jest już kilkanaście lat. Poprzez ten okres zdobyliśmy wszelkie doświadczenie oraz zorientowanie w temacie wypożyczania różnego typu pojazdów mechanicznych. Wypożyczalnia samochodów Katowice stara się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Posiadamy samochody różnych marek, które gwarantują wygodę oraz komfort podróżowania. Każdy z pojazdów, jakie można u nas wypożyczyć, jest w 100% sprawny oraz posiada wszelkie niezbędne dokumenty, dzięki którym dany pojazd ma prawo poruszać się po drogach.

Warunki wypożyczania samochodów

Jednymi z podstawowych warunków wypożyczenia samochodu, jest oczywiście stosowny do prowadzenia pojazdów mechanicznych wiek oraz fakt posiadania prawa jazdy ważnego jeszcze przynajmniej przez okres, na jaki chcemy wypożyczyć samochód.

wypożyczalnia samochodów katowice, to gwarancja jakości. Nasze samochody można rezerwować z pewnym wyprzedzeniem. Wówczas zyskujecie Państwo gwarancję, iż dany model i typ auta, będzie na Państwa oczekiwał, będzie po prostu dostępny. Nie ma konieczności przyjazdu osobiście po samochód. Wystarczy podać nam konkretny termin oraz adres, a my podstawimy zatankowany do maksimum samochód, tak by można było od razu wyruszyć w trasę.

Jakimi autami dysponujemy

W naszej wypożyczalni samochodów dysponujemy szerokim wachlarzem aut i ich typów. Wypożyczamy zarówno auta typu smart, czyli dwuosobowe, jak i pięcioosobowe pojazdy najpopularniejszych marek światowych.

Ponadto posiadamy samochody dostawcze, minibusy, busy i auta cięższego kalibru, jak samochody ciężarowe. Każdy samochód jest już zatankowany i taki też powinien być jego stan w momencie oddania nam wypożyczonego samochodu. Każdy dostępny samochód, jest szczegółowo opisany w katalogu naszych aut.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem oraz wytycznymi naszej wypożyczalni.