Gdzie jeszcze można spotkać statystów?

Na pewno można ich spotkać w programach telewizyjnych. Wydaje nam się, że to jest publiczność, która pojawiła się tam spontanicznie, ale jak się okazuje to są ludzie, którzy mają zapłaceni za to, że przyszli. Gdyby ni takie agencje statystów to byłoby to wszystko o wiele trudniejsze. Na szczęście ktoś w pełni profesjonalny przychodzi z pomocą i daje nam dokładnie to, czego potrzebujemy. Jeśli chcemy zostać statystami to trzeba będzie się zapisać do odpowiedniej agencji. Jeśli spełnimy oczekiwania pod względem wyglądu to, kto wie możemy nawet bardzo szybko wystąpić w jakiejś produkcji. To będzie niesamowite zadebiutować na dużym ekranie. Zapamiętamy ten dzień do końca życia, dlatego warto się spróbować. Nie zawsze nasza kariera nabierze rozpędu, ale nigdy nie można przecież tego wykluczyć, a zatem trzeba się przygotować na to, co najlepsze. Będziemy niesamowicie szczęśliwi, jeśli uda nam się wystąpić nawet na kilku sekund w jakimś filmie, teledyski albo programie.

Skąd bierze się statystów?

Statyści są bardzo potrzebni i bez nich wiele produkcji nigdy by nie powstało. Na szczęście jeszcze w naszym kraju nie używa się aż tak bardzo grafików komputerowych, przez co powstają bardziej realne firmy, a nie takie, które są zrobione na zielonym tle. To, dlatego agencja statystów ma pełne ręce roboty, bo to firma, która przysyła takich statystów, jacy są potrzebnie w danym filmie. Oczywiście statyści to nie tylko filmy pełnometrażowe. Mamy przecież bardzo dużo seriali, w których zdarzają się takie sceny, że potrzebni są statyści. Wtedy agencja statystów wysyła kogoś, kto odpowiada idealnie do scenariusza. Wszyscy oszczędzają tym samym czas, a osoba, która jest statystom może przy okazji na tym zarobić.

To jednak nie wszystko, bo przecież statyści spotykani są również w teledyskach. Dzisiaj wszystko jest ustawiane, dlatego nie ma się, co dziwić, że agencja statystów ma tyle pracy, że nie jest wstanie wszystkim pomóc. To dobrze, że można trafić na takie rozwiązanie, które ułatwia wszystkim życie.